O nás


SvetServisov je dopytový portál. Riadi ho tím mladých ľudí, ktorí majú spoločný cieľ: "zjednodušiť a zefektívniť komunikáciu medzi motoristami a subjektami poskytujúcimi služby motoristom". V súčasnosti SvetServisov tvorí vyše 2000 autoservisov, pneuservisov, odťahových služieb, staníc TK a EK v rámci celého Slovenska a neustále rastie.

 

Motoristom ponúkame možnosť osloviť svojim dopytom čo najväčší počet autoservisov v zvolenej lokalite a ušetriť svoj čas, ale aj náklady na jeho realizáciu. Predstavte si situáciu kedy už nemusíte so svojím autom jazdiť po celom meste a hľadať pneuservis, STK, alebo servis, ktorý by Vám vedel vyhovieť okamžite a samozrejme za prijateľnú cenu, alebo pracne hľadať servisy vo svojom okolí po internete. Vďaka nám máte možnosť, osloviť všetkých vo svojom okolí naraz a za pár dní si z došlých odpovedí vybrať toho, ktorý Vám z Vášho pohľadu bude vyhovovať najviac.

 

Autoservisom ponúkame možnosť zvýšenia dopytov po ich službách. Kedže autoservisov je veľa, a o mnohých kvalitných motoristi ani netušia že existujú, ponúkame im možnosť sa zviditeľniť a svojou kvalitnou prácou si získať dobré meno a nových zákazníkov. Samozrejme to všetko úplne ZDARMA.